Horgász Egyesület

Lépj be Te is Debrecen egyik legnagyobb horgász egyesületébe! Kedvező tagdíj, gyors ügyintézés. Hívd most a horgászboltot: 06/52 344-025

A Látóképi tóra kaphatóak az engedélyek, napijegy a 2017 évben is a Rekord Horgászboltban! Debrecen Darabos u. 8. Telefon: 52/344-025

mire-kap-a-hal.jpg

Szeretnéd tudni "Mire kap a hal?"

Még van néhány példány titkos írás. A könyvben több, mint 100 féle csaliról szerezhetsz tudomást. A könyvben hagyományos csalik, retro csalik és rég elfeledett csalik találhatóak, melyek ma is műlödnek.

A könyv kiadása óta a horgászat nagyott fejlődött, de a halak is tapasztaltabbak lettek. Egyre inkább szeretik felvenni a természetes csalikat. Vannak olyan tavak, ahol kifejezetten eredményesebb az, ha nem a mai por alakból gyúrt anyagokkal etetünk.

Amennyiben kísérletező hajlam vagy és szeretnél rájönni mi az igazi nyerő csali, ebben a könyvben biztosan megtalálod.

A könyv előrendelhető, szállítása csak 3 nap. Az ára pedig -ellenben a sok hasznos információval- nagyon kedvező:

mindössze                                    1.500.-forint

Helyben átvehető a Rekord Horgászboltban, Debrecen Darabos u. 8. Ha ezt a módot választod előtte hívd a boltot az 52/344-025 telefonszámon, hogy van-e még belőle?

vagy

emailben előjegyezheted neved és címed megküldésével:

horgaszkonyv35@freemail.hu

A könyvben fotók is találhatóak nagy fogásokról, terjedelme 79 oldal.

v_oblito-aranyosi_002.jpg

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 13
Tegnapi: 12
Heti: 42
Havi: 229
Össz.: 67 701

Látogatottság növelés
Oldal: Horgász könyv
Horgász Egyesület - © 2008 - 2024 - horgaszegyesuletdebrecen.hupont.hu

A weblap a HuPont.hu weblapszerkesztő használatával született. Tessék, itt egy weblapszerkesztő.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »